<

AKKA ANTEDON HOTEL Logo Amblem

AKKA ANTEDON HOTEL

Adres: Beldibi 1 Mevkii Beldibi-Kemer/Ankara
Tel: 0 242 824 99 99
Faks: 0 242 824 95 51
E-mail: info@akkahotels.com
Web Adresi: www.akkahotels.com

Antalya Beldibi Mevkii´nde Akka Antedon Hotel, toplam 90000 m2’lik bir alan üzerine kurulmuş. Çam ağaçlarıyla kaplı tepeler , yemyeşil bahçelerleri ve deniz ile çevrili bir bölgededir. Kemer şehir merkezine 15 km, Antalya´ya 30 km.ve Antalya Uluslararası Havaalanı´na 45 km uzaklıkta.

Misafirlerimizin tatil süresince hoş vakit geçirmeleri, sağlıklı bir yaşam ve yenilenme deneyimine sahip olmaları için, Akka Antedon Hotel Spa Center Güleryüzlü, Deneyimli ,Personel Kadrosu ile hizmetinizdedir. Uluslararası deneyime sahip, sertifikalı Spa Terapistlerinden Oluşan Personelimiz Ve Dünyaca Ünlü Marka Ürünlerle Hizmet Veren Merkezimiz, Ak-Ka Antedon Hotel Türk misafirperverliğini ,Türk kültürüne özgü geleneksel motifleri ve uygulama bitiminde sunduğu özel bitki çayı ikramları ile sizlere unutamayacağınız bir tatil ve yenilenme imkanı sağlamaktadır

Odaların Genel Özellikleri :Türk Mimarisi tarzında modern, lüks ve üstün konfor nitelikleri ile dekore edilen odalarımızın tamamında halı, balkon, küvet, wc, saç kurutma makinesi, direkt telefon, minibar,TV (uydu yayın),safe (kasa),merkezi klima ve sofabed mevcuttur.(elektrik 220w)
General characteristics of the rooms: All the rooms decorated in Turkish style, modern and highly luxurious have carpet, balcony, bath tube, wc, hair dryer, direct telephone line, minibar, TV (satellite), safe, central air condition and a sofa bed (Power: 220W)