<

ANANTARA SPA BELLEVUE Logo Amblem

ANANTARA SPA BELLEVUE

Adres: Aydın Sk. No:9 Etiler/İstanbul
Tel: 0 212 275 12 22
Faks: 0 212 275 70 00
bellevuespa@anantara.com.tr
www.anantara.com

İstanbul’daki spa anlayışına farklı ve egzotik bir anlayış getiren Anantara SPA İstanbul’un tam kalbinde, misafirlerini Uzakdoğu’nun mistik ve huzur veren felsefesine doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Conde Nast Traveller tarafından dünyanın en iyi spalarından seçilen, Bangkok, Phuket, Maldivler, Dubai, Abu Dabi ve Çin gibi dünyanın birçok bölgesinde 5 yıldız ve üstü projelerde yer alan Anantara SPA, Astoria AVM ve Etiler Bellevue Residences’ta hizmet veriyor.

Anantara Türk Lokumu, Anantara Royal Hamam ve Tayland Bitkisel Kompress Masajı, Anantara SPA-Astoria’nın en popüler bakımlarıdır. Ayrıca Elemis cilt bakımları da hem erkek hem de kadınlar tarafından rağbet görüyor. Pasif yoga olarak bilinen geleneksel Tayland masajı, farklı teknikler içeriyor ve yağsız uygulanıyor. Volkanik taşlardan gelen ısı terapisi kullanılan Elemis Aroma Taş Masajı ise mükemmel rahatlamanın farklı bir yöntemini sunuyor. Tayland terapi otları ve baharatlarını içeren sıcak bitki kompresi ve özel olarak seçilen bitki yağlarıyla yapılan Thai Herbal Kompress Masajı ise yine farklı nitelikleri olan bir masaj tekniğidir. Bunların yanı sıra özel manikür ve pedikür hizmetleri ise Asmer ve ProNail Ayak Sağlığı firmaları tarafından sağlanıyor.

Hamam, dinlenme odası, Thai masaj odası, cilt bakım odası, birer adet couple VIP jakuzili misafir odası ve standart masaj odaları bulunuyor. VIP odalarda, özel jakuzi ve Tayland bitkisel buhar banyoları eşliğinde çift kişilik romantik bakımlar yapılmakta.