<

AYKA VİTAL PARK Logo Amblem

AYKA VİTAL PARK

Adres: Duacı Köyü Araplar Caddesi No.55 Kepez-ANTALYA/TÜRKİYE
Tel: 0 242 445 17 00
Faks: 0 242 445 17 17
E-mail: info@aykavitalpark.com
Web Adresi: www.aykavitalpark.com

Tesisimiz, Antalya Merkez Duacı Köyü orman içerisinde yer almaktadır.
Otel konaklama odalarından hariç, tesisimizde ayrıca, deneyimli ve uzman sağlık personeli kontrolünde “Sağlıklı Yaşam ve Rehabilitasyon Programları “ mevcuttur. Açık ve kapalı restaurant, tema restaurant, özel barlar, kütüphane, oyun salonu, Spa Merkezi (hamam, sauna, masaj, odaları), açık ve kapalı havuz, jakuzi havuzu, rehabilitasyon havuzu, resim–el işi atölyesi, toplantı salonları (2 adet 70 m2), çok amaçlı toplantı ve balo salonu (300 m2), çok amaçlı spor kortu, masa tenisi–bilardo, ibadethaneler vs. gibi 5 Yıldızlı bir otelde bulabileceğiniz tüm aktivitelere fazlası ile sahip olan tesisimiz uzman doktorlar, hemşireler, diyet uzmanı, psikolog gibi sağlık departmanı desteği ile tam bir yaşam, bakım, dinlenme ve eğlenme alanı olarak tasarlanmıştır.

SAĞLIK HİZMETLERİ KONSEPTİ
Rehabilitasyon Programları
Nörolojik Rehabilitasyon, Ortopedik Rehabilitasyon , Fizik Tedavi – Rehabilitasyon, Kardiyak Rehabilitasyon
Paket Programlar
Sağlıklı Yaşam Programı, Kardiyak Rehabilitasyon Programı, Fizik Tedavi Rehabilitasyon Programı, Ortopedik Rehabilitasyon Programı, Nörolojik Rehabilitasyon Programı, Geriatrik Rehabilitasyon Programı, Ameliyat Sonrası Rehabilitasyon Programı
SPA & WELLNESS PROGRAMLARI
Full Classic Massage, Full Aromatherapy, Klasik Sırt Masajı, Aromatherapy Sırt Masajı, Medical Full Masaj, Medical Sırt Masaj, Sport Masajı, Manuel Therapy, Medical Fizyoterapi, Relax Masaj, Anti Stres Masajı, Hindistan Baş Masajı, Nefertiti Masajı, 4 EL masajı, Bal Masajı, Çikolata Masajı, Yüz Masajı,Yüz–Sa–Baş Bakımı, Yüz Maskesi, Selülit Masajı, Taş Masajı, Ayurveda Masaj, Thai Sırt Masaj, Shiatsu Masaj, Bali Masajı, Medical Masaj, Rejenerasyon Masajı, Anti Decubit, Konnektif Doku Masajı, Sünizoidal Terapi, Mesane-Bağırsak Konstipasyon Masaj, Spa Bakım, Standart Peeling, Osmanlı Peeling, Schaum Masaj, Yosun Spa Bakım, Deniz Tuzu Peeling, Aspendos Schaum * Rehabilitasyon programlarının hastalara etkisinin daha iyi olabilmesi için, min. 21 seans tavsiye edilmektedir.
* Ayka Vital Park içerisinde sigara kullanımı kesinlikle yasaktır.
* Rehabilitasyon programlarımız multidisipliner yaklaşımla uzman doktor, hemşire, psikolog, spor hocas , fizyoterapist, diyet uzmanı, yaşlı bakım teknikerleri ile yapılmaktadır.

90 adet çift kişilik oda: (30–33 m2)
63 adet tek kişilik odA: (34–36 m2)
17 adet suite oda: (45–60 m2)
2 adet çift kişilik engelli odası: (30 – 33 m2)
Toplam 172 oda ve 281 yatak ile hizmet verilmektedir