<

BARUT HOTELS LARA RESORT SPA&SUITES Logo Amblem

BARUT HOTELS LARA RESORT SPA&SUITES

Adres: Güzeloba Mah. Tesisler Cad. No:170 LARA/ANTALYA
Tel: 0242 352 22 00
Faks: 0242 352 22 22
E-mail: lara@baruthotels.com
Web Adresi: www.baruthotels.com

Lara’da bir suite cenneti, standart odalardan daha geniş odalar, kompakt tasarımlarla genişleyen ve suite kavramına yeni anlamlar katacak benzersiz suitlerin yanısıra tesisin içine özenle yerleştirilmiş butik otel; Residanslar.
Otel yaparken kent insanının rutin yaşamındaki özlemleri ince ince eleyen bir hizmet yaklaşımı, yapaylığa asla yanaşmayan bir konukseverlik ve yaklaşım tarzı.Barut Hotels Lara Spa & Suites; küçük detaylara gösterilen büyük özen.

BARUT HOTELS, Lara Resort Spa & Suites, T.C. Sağlık Bakanlığı´ndan "Talassoterapi İşletme Belgesi" almıştır. Fizikoterapi ihtisaslı doktor kontrolü altında ve fizyoterapistler tarafından 2000 m2 büyüklüğündeki Spa & Talassoterapi Merkezimizde aşağıdaki tedavi programları uygulanmaktadır: Fibromiyalji (Kas Romatizması) tedavisi
Kronik eklem ve bel ağrıları tedavisi
Ortopedik ve nörolojik ameliyat sonrası tedavisi
Cilt hastalıkları (sedef, nörodermit v.s.) tedavisi
Astım ve bronşit gibi solunum yolu hastalıkları tedavisi CİLT BAKIMI & OXY LIFE • Oxy Anti-Age programı
• Oxy lifting programı
• Oxy Botox & Lifting programı
• Özel cilt yoğun bakımı
• Rosenquartz Kristal ile özel cilt bakımı
• Özel göz bakımı VÜCUT BAKIMI •Toksin atıcı selülit yosun bakımı
• Sıkılaştırıcı besleyici yosun bakımı
• Selülit bakımı
• El-ayak bakımı
• Yorgun bacak bakımı
• Deniz tubu peeling
• Kil maskesi
• Lenf drenaj
• LPG (Selülit tedavisi ve sıkılaştırma) ANTI-STRES PAKETİ
Sultan programı
Özel yüz bakımı
Özel göz bakımı
Aromayağ masajı
Thalasso terapi havuzu
Tüm vücut yosun maskesi
Bali masajı
Taş masajı
MANOLYA GÜZELLİK PAKETİ
Sultan programı
Özel yüz bakımı
Özel göz bakımı
El bakımı
Ayak bakımı
Bal masajı
Tüm vücut yosun maskesi
Aromayağ masajı
RELAX PAKETİ
Sultan programı
Thai masajı
Klasik masaj
Taş masajı
Bali masajı
Ayurveda masajı (Abhyanga)
Thalassoterapi havuzu
AŞK PAKETİ
Paşa programı
Aromayağ masajı x 2
Ayurveda masajı (Abhyanga)x 2
Standart yüz bakımı x 2
Relax masajı x 2
Ayak reflexoloji masajı x 2
Thalassoterapi havuzu x 2
İNCELME ve ANTI SELULİT PAKETİ
Thalassoterapi Havuzu, Sultan programı LPG
Thalassoterapi Havuzu, Yosun maskesi, lenf drenaj
Thalassoterapi Havuzu, Yosunla bandajlama, LPG
Thalassoterapi Havuzu, Lenf drenaj, relax masajı
Thalassoterapi Havuzu, Yosunla bandajlama LPG
Thalassoterapi Havuzu, Lenf drenaj LPG MASAJLAR Kese ve Sabun Masajı
Cilde canlılık kazandırır, vücuttaki toksinlerin ve ölü hücrelerin atılmasını sağlar, gözenekleri açarak cilde nefes aldırır. Klasik Masajlar (Lokal)
Özellikle sırt ve omuz ağrıları, gerginlik, tutulmalar, kas ağrıları gibi sorunların giderilmesi için uygulanır.
LPG (selülit tedavisi ve sıkılaştırma)
Vücudun sıkılaşması, masaj ve vakumlama yolu ile kan dolaşımının hızlanması sağlanır; su birikmesi aza indirilir ve bağ dokunun sıkılaşmasıyla selülitlerin giderilmesine yardımcı olur.
Sıcak-Soğuk Taş Terapisi
Isıtılmış volkanik taşların özel bir teknik ile bedende gezdirilmesi ve belli noktalarda bırakılması yoluyla uygulanan bir masaj türüdür. Bu işlem sonucunda dinlenme, arınma ve rahatlama sağlanır.
Lenf Drenaj
Lenf yolarına yumuşak manipülasyon ile yapılan masajdır. Kan dolaşımını düzenler ve vücuttaki ödemin atılmasına yardımcı olur.
Spor Masajı
Adelelere derin manipülasyon ile seri bir şekilde uygulanan bir masajdır.
Aromaterapi Masajı
Özel masaj yağları ve bitki özleriyle uygulanır. Tamamıyla rahatlatma ve dinlendirme amaçlı bir masaj türüdür. Kullanılan yağlar tamamen bitkiseldir.
Thai Masajı
Hindistan ve Çin’in alternatif tıp geleneklerinin bir uzantısı olan Thai Masajı, bedensel ve zihinsel olarak rahatlatma ve dinlendirmeye yöneliktir. Gerdirme ve akupresur hareketlerinden oluşan bir masaj türüdür.
Ayurveda
Ayurveda binlerce yıl öncesine dayanaan Hint kökenli en eski tıp sistemlerinden birisidir. Kelime anlamı olarak (Ayur) yaaşam ve (veda) bilim yani yaşam bilim demektir. En önemli özelliği insanı beden ve zihinle bir bütün olarak görmesidir.
Geleneksel Bali Masajları
Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar yumuşak vuruşlar, ve gerdirme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlere kadaar etki eeden bir masaj türüdür. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengeleenmesini ve tüm iç sistemin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Kas gerginlikleri giderilir enerji seviyesi yükselir tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatama sağlanır.

Standart Odalar: Standart ve Deluxe odalar, Junior Suite kartlı anahtar sistemi, Banyo, WC, Klima, Telefon, TV, Ücretsiz Kablolu İnternet Bağlantısı, Fön, Minibar, Kasa, DVD Player, CD Player, Kettle, Balkon ve bir oturma bölümünden oluşur. Taban parke döşeme olup, odalar yandan deniz manzaralıdır. tkr. 40 m2. Maks. 2+1 veya 3 kişi konaklayabilir. Deluxe Oda: Donanım olarak Standart odalarla aynı donanıma sahiptir. Direkt deniz manzaralı deluxe odalarımızda ayrıca geniş bir teras bulunmaktadır. Maks. 2+1 veya 3 kişinin konaklayabileceği odalar 50 m2 dir. Junior Suite: 48 ila 67 m². (Anex Binada) French veya twin yatak ve salonda 2 adet kanape ,duş kabin + küvet , standart oda özellikleri ve donanımına sahip olup, oturma divanlı max.3 kişi konaklayabilir.Balkon veya teras mevcuttur. Rezidans Üniteler: Otel odası özellikleri ve donanımına sahip olup, bazıları teraslıdır. Küçük Rezidans (Tip B) Tkr. 65 m² . French yatak ve salonda kanepe. Otel odası özellikleri ve donanımına sahiptir. 1 yatak odası + 1 mutfaklı oturma odası, mutfak ekipmanları. Max. konaklama 3+1 kişi. Büyük Rezidans (Tip A) Tkr. 86 m² Ebeveyn odasında french yatak ve küvetli banyo, çocuk odasında 2 twin yatak, duş kabinli banyo. Salonda kanepe. Donanım olarak Tip B donanıma sahiptir. Max. konaklama 4+1 kişi. Penthouse Suite: tkr. 70 m² olup, Otel binasında bulunurlar. Bir yatak odası ve bir oturma odasından oluşurlar. (Ara kapı yoktur) Standart oda donanımına sahip olup, açık banyosunda küvet ve buhar banyosu bulunur. Deniz manzaralı büyük terasında şezlonglar vardır. Maks. 2 kişi konaklayabilir. Presidential Suite: tkr. 108 m² olup, Otel binasında bulunurlar. Bir büyük oturma odası ve bir yatak odasından oluşurlar. Oturma odası ve yatak odası arasında ara kapı mevcuttur. Standart oda donanımına sahip olup, açık banyosunda küvet ve buhar banyosu bulunur. Deniz manzaralı büyük terasında şezlonglar vardır. Maks. 2+1 veya 3 kişi konaklayabilir. Honeymoon Suite: tkr. 57 m² olup, Otel binasında bulunurlar. Büyük yatak odasında oturma grubu ve mutfak bulunmaktadır. Standart oda donanımına sahip olup, banyosunda teras manzaralı küvet ve buhar banyosu bulunmaktadır. Büyük özel terasında şezlonglar bulunmaktadır. Maks. 2 kişi konaklayabilir. King Suite: tkr. 158 m² olup, Otel binasında bulunurlar. Ebeveynlere ait bölümde büyük bir yatak odasında, oturma odası, küvet ve buhar banyosu bulunmaktadır. Küçük yatak odasında duşlu banyosu olup, ayrıca bagaj odası mevcuttur. Tüm odalar kapı ile birbirinden yarılmaktadır.Deniz manzaralı büyük özel terasında şezlonglar bulunmaktadır. Maks. 2+2 veya 3+1 kişi konaklayabilir.