<

BİLKENT OTEL Logo Amblem

BİLKENT OTEL

Adres: Üniversiteler Mah. 1599.Sok. No:6 06800 BİLKENT/ANKARA
Tel: +90 312 266 46 86
Faks: +90 312 266 46 79
E-mail: info@bilkentotel.com.tr
Web Adresi: www.bilkentotel.com.tr

Türkiye´nin başkentinde uluslararası çağdaş otelcilik anlayışını, sürekli gelişim ve yenilikçilik ilkesi ile birleştiren Bilkent Otel ve Konferans Merkezi, konuklarının istek, öneri ve beklentileri doğrultusunda değişti, yenilendi.
Tamamen yenilene otel, toplam 235 odası, son teknoloji ile donatılmış yeni salonları ile birlikte farklı büyüklükteki 19 adet toplantı salonu, 850 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı ve tüm otel genelinde sağlanan ücretsiz kablosuz internet bağlantısı olanağı ile konuklarını ağırlamakta.
Her biri farklı stillerde döşenmiş 27 adet ayrıcalıklı “Konak 27” executive odaları, 2 adet standart suit ve 28 adet standart executive odadan oluşan executive katı seçkin beğenilerin tercihi olmaya devam ediyor.
Ankara’da çok sayıda kongre ve düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan Bilkent Otel, 1000 kişilik Sakarya Salonu ve otelin en yeni salonu olan İstanbul Salonu ile, bir çok düğün yemeği ve başarılı toplantı organizasyonlarına imza atıyor. Sıcak yaz akşamlarında, doğayla içiçe düğünlerin masallara dönüştüğü Bilkent Otel havuzbaşı ise vazgeçilmez bir adres.
Bir lezzet markası haline gelen Akdeniz Mutfağı, Pazar günlerinin vazgeçilmezi Sunday Brunch’ları, yaz aylarında açık yüzme havuzu, Sanitas Spa’sı ve yakın çevresindeki sosyal olanakları ile Bilkent Otel’de konaklama zamanları, özel zamanlara dönüşüyor.
Bilkent Otel Sanitas Spa: Mayıs 2009’da açılan Sanitas Spa ile misafirlerine rahatlatıcı ve şık bir ortamda sağlık hizmetlerini sunmaya başladı. 750 M2 alan üzerine kurulu day spa katagorisindeki SPA, Asya mimarisi içerisindeki doğu mistisizmini sunmaktadır.

Masaj: Klasik masaj, spor masajı, relax masaj, ayurveda, balili masözler eşliğinde uzakdoğu masajları, sıcak taş terapisi, dünya masajları, vıp suit odada couple masaj & jakuzzi.
Beauty- güzellik: Thalgo ürünleri ile vücut bakımları, inceltici ve sıkılaştırıcı bakımlar, göğüs şekillendirme, selülit bakımları, yüz bakımları, anti-aging, göz bakımı, el-ayak bakımı (manikür, pedikür)
Islak mekanlar: Kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, buz çeşmesi, macera duşları, şok duşu, hamam (geleneksel Türk Hamamı, özel VIP hamam (kese-köpük bakımı))
Fıtness center: Cardio, cross trainer, yatay bisiklet, serbest ağırlıklar, multi fonksiyonel çalışma düzeneği, ginesis
Spa paketleri : Sanitas Spa’nın düğünler için hazırladığı gelin-damat paketleri, balayı paketleri ise, çiftlerin hem düğün öncesi beden ve ruhlarının dinlenmesini sağlıyor, hem düğün sonrası çiftleri şımartıcı bir spa yolculuğuna çıkartıyor. Gelin adayları için sunulan “hamam sefası” ise eski hamam ritüellerini canlandırarak en favori uygulama olacak gibi şimdiden.
Spa üyelikleri: Günlük ve yıllık üyelik alternatifleri mevcuttur.