<

BYOTELL Logo Amblem

BYOTELL

Adres: Saniye Ermutlu Sokak No:3 Kozyatağı İSTANBUL/TÜRKİYE
Tel: +90 216 571 61 00
Faks: +90 216 571 61 10
E-mail: info@byotell.com.tr
Web Adresi: www.byotell.com.tr

ByOtell, İstanbul Anadolu Yakası Kozyatağı’nda yer almakta olup, Sabiha Gökçen Havalimanına, İstanbul Park-Formula1 Pistine 25 km ve Taksime 30 km mesafede bulunmaktadır. Şık, konforlu, deniz ve şehir manzaralı odaları sade tonlarda dekore edilerek, misafirlerine keyifli saatler ve konaklama sunmaktadır.

Gülizar Anadolu  Sofrası geleneksel  Türk lezzetlerinin sunulduğu bir restoran olarak hizmet verirken, Gülizar Bistro’da Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin menüler sunulmaktadır. Kongre merkezinde 16 toplantı salonu bulunmakta olup, özel organizasyonlar için 650 kişilik balo salonu mevcuttur.

Karma ve bayanlara olmak üzere iki ayrı fitness salonu, güzellik merkezi, spa alanları ve  estetik cerrahi operasyonlarının yapıldığı tıp merkezi bulunmaktadır. 

Tesiste geleneksel Türk Hamamı, Buhar Odası, Sauna, Fitness Merkezi, Şok Duşları, Kapalı havuz ve dinlenme alanları misafirlere üst düyet konfor ve rahatlığı sunmaktadır. Uzman terapistler tarafından misafirlere masaj  ve Türk Hamamı terapileri uygulanmaktadır.

 Estetik ve Güzellik Merkezinde zayıflama programları, cilt ve vücut bakımları uygulanmaktadır.  

Odalarda direkt telefon, müzik yayını, minibar, güvenlik kasası, kablolu internet bağlantısı, interaktif TV, pay TV, iklimlendirme, banyo, saç kurutma makinesi, banyoda telefon hizmetleri bulunmaktadır.