<

CLUB & HOTEL LETOONIA Logo Amblem

CLUB & HOTEL LETOONIA

Adres: Paçarız Burnu Mevkii 48300 Fethiye/Muğla
Tel: 0.252.614 49 66
Faks: 0.252. 614 44 22
E-mail: letoonia@letoonia.com
Web Adresi: www.letooniaresorts.com

Muhteşem Güney Ege Denizinin sahillerine bakan ve yeşillikler içindeki Likya yarımadasında konuşlanmış Club & Hotel Letoonia, Akdeniz’in en ünlü tatil köylerinden biridir. Letoonia özel bir cennettir: Tesisimiz, günün her saati güneş alan, 2 km uzunluğunda 3 adet özel sahile sahiptir. Dalaman Havalimanına 57 km , Fethiye şehir merkezine 4 km , Ölüdeniz’e 22 km uzaklıktadır. Club & Hotel Letoonia, güzel bir yarımada üzerine kurulmuş olup, 2 km uzunluğunda sahil şeridi ve bu sahil boyunca 3 adet özel plaj, 3.7 km uzunluğunda yürüyüş yolu ve denizde son bulan 3 adet su kaydırağına sahiptir.

Letoonia, geleneksel Türk Hamamı ve aroma nüfuzlu buhar odası ile saunayı bir arada sunan, müstesna bir Spa evidir. Konuklarımız, Spa merkezimizde Türk Hamamında göbek taşında keselenmenin tadını çıkarmaya ya da, uzun bir mesaj listesinden seçim yapmaya, vücut ya da yüz masajı yaptırmaya, davetlidirler. Burada sunulan seçenekler, aromaterapi, tıbbi bakım, Ege tarzı, Asya tarzı, Shiatsu, çamur ve su masajlarını içerir. Kapalı Thalasso (ısı kontrollu tuzlu su) havuzu ve jakuzi siz yüzerken cildinize büyük yararlar sağlayacaktır. Tam donanımlı kuaför salonundan, ya da güzellik bakımından mutlaka yaralanın: el ve ayak bakımı size mükemmel bir görüntü kazandıracaktır. Rahatlama odası ve Vitamin Bar, tedavi sonrasında size yeniden gençleşmenin ve rahatlamanın ideal kombinasyonunu bir arada sunar.

Toplam 1502 yatak kapasiteli tesisimizde ,111 Otel Odası ve 511 Club (bungalow) Odası bulunmaktadır.Oda özellikleri ;
Otel odaları: Klima, telefon, TV, emanet kasası, minibar, balkon, banyo, halı kaplı zemin, 220 volt elektrik, saç kurutma makinesi.
Bungalow Odalar: klima, telefon, TV, emanet kasası, minibar, Osmanlı tarzında balkon, duşlu banyo, halı veya seramik kaplı zemin, yangın alarm sistemi, 220 volt elektrik, saç kurutma makinesi.