<

CORNER HEALTH & FITNESS Logo Amblem

CORNER HEALTH & FITNESS

Adres: Şenlikköy M. Florya C. No.67 Florya – Bakırköy İSTANBUL/TÜRKİYE
Tel: +90 212 425 28 28
Faks: +90 212 592 23 31
Web Adresi: www.corner.com.tr
E-mail: info@corner.com.tr
Florya’da 2005 yılı başında faaliyete başlayan Corner Health & Fitness, 4000m2 alanda hizmet veriyor.
5 milyon $’lık bir yatırıma ev sahipliği yapan tesis, tüm ayrıntıları düşünülmüş konforlu fitness salonu ve spa merkeziyle ülkemizin en büyük sağlık kulüplerinden birisi.
Kulübümüzde alanında uzman masör ve masözler eşliğinde, 25 farklı masaj tekniğiyle günün yorgunluğunu atmanın, Türk hamamının ve yüzmenin keyfini yaşayın. Spa merkezimizde sudan gelen güzelliğin ve sağlığın tadını çıkarın.
Siz spor yaparken çocuklarınızı, kreşimizin deneyimli çocuk gelişimi uzmanlarına bırakabilir, sevdiklerinizle birlikte Corner Cafe’de keyifli sohbetler edebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz otoparkımızdan, car care servisimizden ve tesisimizin tamamındaki wireless sisteminden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda tüm güzelliğinizle güne devam etmek için Bay - Bayan güzellik merkezimize de uğrayabilirsiniz.
Tek yapmanız gereken Corner Health Club’tan içeri girmek. Geri kalan kısmında kendinizi uzman ellerin sihirli dokunuşlarına bırakmanız yeterli olacak.
25 farklı masaj çesidinin yanı sıra vücut ve cilt bakımları yapılmaktadır. Ayrıca yüzme havuzu, Türk Hamamı, sauna, buhar banyosu, kar odası, dinlenme odası, jakuzi kulübümüzün spa merkezinde bulunan bölümlerdir.