<

ESER PREMIUM HOTEL&SPA Logo Amblem

ESER PREMIUM HOTEL&SPA

Adres: Fatih Mh. Gazi Mustafa Kemal Cad. No:11 Büyükçekmece/İstanbul
Tel: 0 212 867 70 00
Faks: 0 212 867 70 70
E-mail: info@eserhotel.com
Web: www.eserhotel.com

İstanbul’da deniz ve plaj keyfiyle bir hafta sonu yaşamak isteyenler, iş toplantıları ve konferanslarını stresli ofis mekânlarından sıyrılıp farklı bir atmosferde geçirmek isteyenler, birbirinden farklı tatlarla bezenmiş restoranlarda lezzet deneyimi yaşamak isteyenleri bir arada ağırlayan Eser Premium Hotel, SPA&wellness hizmeti de veriyor. Tüyap Fuar alanına 4 dakikalık uzaklığı, Atatürk Havalimanı ve CNR Fuar alanına 20 dakikalık mesafedeki otel, deniz, göl ve şehir manzarasına sahip. Eser Premium, mavi bayraklı özel plajıyla benzersiz bir konaklama imkânı da sunuyor.

4500 metre alana kurulan SPA merkezi ve fitness –gym aktiviteleriyle Eser Premium Hotel& SPA, misafirlerine sağlık ve güzellik kazandırırken her zaman zinde kalmalarını sağlıyor.
Fitness&Gym alanı, tamamen cam olan panoramik Marmara denizi ve Büyükçekmece Göl manzarası eşliğindeki yenilenmiş son teknoloji ürünlerin yer aldığı Gym&Cardio bölümüne sahip. Yazın açık kışın kapalı kullanılan iklimlendirme şartlarına sahip özel dizayn edilmiş havuzları, fitness spor salonu, squash kortu, pilates stüdyosu, kar çeşmeleri, jakuzileri, buhar banyoları, saunaları, ısı tedavileri, lipo cavitation, presso therapy destekli zayıflama programları, uzman ellerden çıkan dünya masajları, cilt ve vücut bakımları ve SPA programları bulunuyor.

120 exclusive oda (engelli odaları, sigara içilmeyen odalar dahil), 5 superior, 5 deluxe oda, 26 executive oda, 5 junior suit oda, 11 senior suit oda olmak üzere toplam 172 oda bulunuyor. Executive odalara ve suite’lere VIP ve concierge hizmetleri verecek executive lounge salonu bulunuyor. Executive lounge katı ve business center ofislerinde sekreterlik ve mesaj hizmetleri, faks, fotokopi ve laptop kullanım imkanları, kablolu ve kablosuz hızlı internet bağlantısı, 24 saat oda servisi, call center hizmeti, ekspress kuru temizleme ve çamaşır yıkama hizmetleri de mevcut.