<

GLORIA HOTELS & RESORTS Logo Amblem

GLORIA HOTELS & RESORTS

Adres: Acısu Mevkii, Belek - Antalya - TÜRKIYE
Tel: +90 242 710 06 00 (Pbx)
Faks: +90 242 715 15 25
E-mail: info@gloria.com.tr
Web Adresi: www.gloria.com.tr

 

Gloria Hotels & Resorts, Antalya - Belek’te Toros Dağları’nın eteklerinde sahile bağlantısı olan çam ormanlarının içinde kurulmuş essiz bir tesistir. Toplam 2.122.000 metre karelik bir alana kurulmuş olan Gloria Hotels & Resorts; Gloria Golf Resort, Gloria Verde Resort ile Select Villalan ve Gloria Serenity Resort olarak bilinen 3 adet beş yıldızlı otel, 45 delikli (18 delik “Old” + 9 delik Verde + 18 delik “New”) Championship golf sahası ile Thalasso ve Spa merkezlerinden oluşmaktadır.
Gloria Golf Kulübü, Gloria Golf Resort ve Gloria Serenity Resort’ten 1.9 km ve Gloria Verde Resort’ten 800 m uzaklıkta olup misafirlerimiz için ücretsiz shuttle servisi sunulmaktadır. 3 otel birbirine 2.7 km uzunluğunda bir patika yol ile bağlıdır.

Gloria Hotels &Resorts bünyesinde yer alan Gloria Golf Resort, Gloria Verde Resort ve Gloria Serenity Resort içerisinde Spa merkezleri bulunmaktadır.


Gloria Golf Resort / LA SOURCE SPA & WELLNESS
Özel ışıklandırmalar, doğal aromatik esintiler ve mumlar sizi La Source’a çağırıyor... Bu dinlendirici ve terapik ambiyansa, doğa sesleri ve özel bir müzik sistemi eşlik ediyor. 6 farklı masaj odasının yanı sıra; Ayuverde couple masaj, Thai masaj ve afüzyon masaj odaları La Source’ta sizi bekliyor. Babor ve Thalgo markalarıyla cilt bakımları, sauna çıkışı şok duş, Türk hamamı ritüelleri, çay seremonileri ve daha pek çok özel uygulama, kendinizi arınmış ve yenilenmiş hissetmeniz için...
6 Masaj Odası * Özel Masaj Odaları * Türk Hamamı * Kapalı Havuz * Şok (Macera) Duşu * Sauna * Buhar Banyosu * Kuaför Salonu * Fitness


Gloria Verde Resort / ASKEPION SPA & THALASSO THERAPY
SPA masajlarının iyileştirici etkisini, thalasso uygulamalarıyla bir arada bulabileceğiniz eşsiz bir dünya.. Özel ışık, ses ve havalandırma sistemleriyle Askpleion, size kusursuz bir konfor alanı sunuyor.(bu çıkabilir) Burada deniz ve minerallerden gelen terapik etkiyi keşfedecek, derin suların büyüsünü, tüm bedeninizde ve ruhunuzda hissedeceksiniz. Bu benzersiz duyguyu bir adım öteye taşımak için tek yapmanız gereken, kendinizi profesyonel masaj uzmanlarımıza bırakmak..
.* 5 Masaj odası, * 1 Ayurveda masaj odası, * 3 Vücut bakımı odası, * 1 Manikür odası, * 4 Balneo odası, * VIP Hamam, * Hamam & Sauna, * Fitness, * Thalasso Havuzu, * Açık alanda 2 Masaj Pavillionu.


Gloria Serenity Resort / SERENITY SPA
Sakin, dingin ve sıcak tonlarda dekore edilen Gloria Serenity SPA, iç uyumunuzu yakalamanız için mükemmel bir atmosfer sunuyor. Ruh ve aklın dengesini sembolize eden Uzakdoğu temalı ahşap motifler, işlemeler ve objeler; eşsiz bir bütünlük hissi uyandırıyor. Bedeniniz ve ruhunuz, burada tüm güzelliğiyle yeniden doğacak...
* 11 Masaj Odası * Çiftlere Özel Ayurveda Odası * Body & Soul Meditasyon Odası * 3 Cilt Bakım Odası * Yağmur odası * VIP Hamam * Türk Hamamı * Kapalı Havuz * Fitness Alanı * Fin Sauna * Bio Sauna * Steam Bath (Buhar Odası) * Oryantal Rasul Banyosu * Buz Çeşmesi * Tropikal Duş Alanı.

Gloria Golf Resort: toplam oda sayısı 515/toplam yatak sayısı 1276
Gloria Verde Resort: toplam oda sayısı 272 /toplam yatak sayısı 548
Gloria Serenity Resort: toplam oda sayısı 369/toplam yatak sayısı 971
Odalarda bulunan standart donanımlar: Kartlı anahtar sistemi, saç kurutma makinesi, direkt telefon, banyoda telefon, uydu yayını, interaktif sistem, oda servisi, WC, merkezi ısıtma/soğutma sistemi, mini bar, emanet kasası, balkon/teras ve kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.