<

GÜRAL SAPANCA WELLNESS PARK Logo Amblem

GÜRAL SAPANCA WELLNESS PARK

Adres: Tepebaşı Mah. Şehit Cevdet Koç Cad. No:73 Kırkpınar-Sapanca/Sakarya
Tel: 0 264 592 30 30
Faks: 0 264 592 09 32
info@guralsapanca.com
www.guralsapanca.com

Konumuyla misafirlerine keyifli zaman yaşatan Güral Sapanca Wellness Park, İstanbul’a bir saat, Sabiha Gökçen Havalimanına sadece 45 km’lik mesafesiyle hem şehir hayatına yakınlığı hem de doğa içindeki konumuyla dikkat çekiyor. Sapanca’da 90 bin m2’lik alana kurulmuş otel, muhteşem doğa manzaralı konumda, her biri kayıt altındaki ağaçlarıyla yemyeşil bir ormanın tam kalbinde. Güral Sapanca Wellness Park, Aliva SPA ve Wellness Center, toplantı salonları, yemyeşil doğası ve lezzet dolu mekanları ile dünyada sayılı wellness otelleri arasında...

Aliva SPA, yaklaşık 4.500 m2’lik alanda hizmet veriyor. Merkezde Spa Keyif Havuzu, Aromaterapi – Kromaterapi Buhar Odası, Fin Hamamı, Bio Sauna, Fin Saunası, Türk Hamamı, Macera Duşları, Buz Çeşmesi ve Tepideryum ısıtılmış taş yataklı dinlenme odası misafirlere üst düzeyde konfor ve rahatlığı sunmak için özel olarak tasarlanmış. Uzman terapist ve estetisyenlerin sunmuş olduğu masaj ve bakım hizmetleri ile misafirlere yaşatılan keyif katlanıyor. Aliva SPA’da Türk ve Balili terapistler, estetisyenler, spor eğitmenleri görev yapıyor.

Güral Sapanca Wellness Park’ın odaları, misafirlerine rahat ve şık bir ortam sunmak için tasarlandı. Farklı oda seçenekleri, her tür organizasyon için en uygun konaklama planını yapma imkanı sağlıyor. Otelde, yedi farklı tipte toplam 291 oda yer alıyor.