<

HERAKLES THERMAL OTEL Logo Amblem

HERAKLES THERMAL OTEL

Adres: Fatih mah. Belediye Cad. 118 Sok. No:12 Karahayıt DENİZLİ/TÜRKİYE
Tel: +90 258 271 44 25
Faks: +90 258 271 42 54
E-mail: herakles@heraklesthermal.com
Web Adresi: www.heraklesthermal.com


Herakles Thermal Otel adını fizik ve moral gücün simgesi bir kahramandan almıştır. Beyaz Cennet Pamukkale dağlarının eteğinde, yemyeşil bir arazide kurulan, Denizli evi mimarisindeki SPA Herakles Termal Otel T.C. Sağlık Bakanlığı’ ndan ruhsatlı ilk kaplıca-kür oteli olup, doğalı modern ile birleştiren toplam 104 odasıyla, 1 özürlü odasıyla, 2 connection odasıyla, YP konaklama, Türk ve uluslararası mutfağının en güzel örneklerini bir arada bulabileceğiniz 250 kişilik 1 kapalı restaurantıyla, 300 kişilik 1 açık restaurantıyla, lobby barıyla, pool barıyla, yüzme havuzuyla, çocuk havuzuyla, havuzlu bahçesiyle, rehabilitasyon bahçesiyle, oyun odasıyla, çamaşır servisiyle, ütülüme servisiyle, 24 saat oda servisiyle, doktor servisiyle (on demand) ve 80 araba kapasiteli park alanıyla hizmet vermektedir.

Herakles Thermal Otel’de termal havuz, sauna, Türk Hamamı, Fitness Center, jakuzi, Elektroterapi, Masaj Ünitesi, Sualtı Masajı, Hot pack, parafin, bitki banyoları, grup jimnastikleri, su egzersizi ve bireysel egzersiz hizmetleri verilmektedir.

Herakles Thermal Otel’de merkezi ısıtma-soğutma sistemi, uydu TV, direk telefon, minibar, küvet, saç kurutma, tüm odalarda 24 saat boyunca sağlıklı termal su, balkon, uyandırma servisi ve dağ-bahçe manzarası bulunmaktadır.