<

HILTON DALAMAN RESORT & SPA Logo Amblem

HILTON DALAMAN RESORT & SPA

Adres: Sarıgerme Turizm Merkezi PK.11 Ortaca, Muğla, Türkiye
Tel: 0252 286 8686
Faks: 0252 286 86 06
E-mail: info @hiltondalaman.com
Web Adresi: hilton.com/worldwideresorts

Akdeniz ve Ege Denizi’nin birleştiği nokta olan Sarıgerme’de yer alan, muhteşem doğasıyla, huzur ve sakin ortamıyla Türkiye’nin ilk Hilton Worldwide Resort’una vardığınız andan itibaren bedeninizi bir rahatlık duygusu saracak.

6000 m2 alan üzerine kurulu olan Sanitas Spa&Wellness tarafından işletilmekte olan Elysion Spa, Hamam, Sauna, Jakuzi, Buhar Odaları, Kapalı Havuz ve Dinlenme Odaları’nın yanı sıra, partneriniz ve arkadaşlarınızla kiralayabileceğiniz Helenistik dönemden seçilmiş dekorasyonu ile VIP bölümlerimizde özel ikramlar eşliğinde sadece sizin kullanabileceğiniz Türk Hamamı, Rus Saunası, Karaoke Odası, Masaj Odası, Bar ve Jakuzi’nin keyfini çıkarabilirsiniz.
Profesyonel ekibimizin sizler için sağladığı bakımlar;
Yosun Vücut Bakımları, Aroma Yağlı Bakımlar, Cleopatra Banyosu, Bali Masajları, Shiatsu, Çikolata Masajı, La Stone Terapi, Anti Selülit Masajı, Spor Masajı, Klasik Masaj, Pahsa ve Şehrazat Uygulaması ( Türk Hamamı), Ayurveda Masajları, Anti-Aging/Klasik/Özel Cilt Bakımları, El ve Ayak Bakımları’dır.

Spa keyfini kendi odalarında almak isteyen misafirlerimiz için Elysion SPA Merkezi içinde özel tasarlanmış 10 adet SPA Suit bulunmaktadır. Spa Suitlerimiz 96m2 büyüklüğünde dubleks odalardır. Alt katında jakuzi, sauna ve masaj odası bulunan, üst katı ise alacağınız özel bakımlardan sonra rahat etmeniz  için tasarlanmıştır.