<

HOTEL LES OTTOMANS Logo Amblem

HOTEL LES OTTOMANS

Adres: Muallim Naci Cad. No: 68 KURUÇESME/İSTANBUL
Tel: 0212 359 1500
Faks: 0212 359 1547
E-mail: info@lesottomans.com.tr
Web Adresi: www.lesottomans.com.tr

2400 m2 alan üzerine kurulmuş Caudalie Vinoterapi SPA yetkilileri, içten bir şekilde karşılandığınız altın kapılı resepsiyon bölümünde Caudalie imzali vinoterapi bakımları, günlük programları ve fiziksel aktiviteleri arzunuza göre size önermekten memnuniyet duymaktadır. Su dünyasında duyusal zenginlikte bir deneyime davet ediliyorsunuz. Burada eski bir banyo kültürü olan geleneksel Türk hamamı lüksünü yaşayabilir, ışık, su ve sesin heyecanlandırıcı birleşimi olan macera duşu ile eğlenebilir, kromoterapi ile zihin ve beden dinginliğini arttırabilir, ısıtılmış mermer taş yataklarda kaslarınızı gevşeterek dinlenebilirsiniz. İsrail Ölü Deniz’den sizin için özel getirilmiş su ile doldurulmuş sıvı ses havuzunda vücudunuz minerallere doyarken, siz su altından dinlendiğiniz müziğin keyfı ile rahatlayabilirsiniz. Ayrıca deniz suyu ile doldurulmuş kapalı yüzme havuzu, jakuzi, oksijen odası ve meditasyon vahası ile spa yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

Su dünyasında yenilenmenizden sonra, Vinoterapi Bakımları ile Bordeaux’daki Chateau Smith Haut Lafitte üzüm bağlarında bir gezintiye çıkacaksınız. Caudalie Vinoterapi SPA’nın eşsiz bakımları ile kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Bütün bakım yağları yüksek antioksidan özellikli polifenol içeren üzüm çekirdeğinden elde edilmektedir. Cildinize ışıltı kazandırıcı ve anti-aging özellikli Caudalie cilt bakımları patentli özler olan polifenol, resveratrol ve viniferin ile zenginleştirilmiştir.

Private SPA, Vinoterapi bakımlarının keyfini çıkartacağınız size özel jakuzi, aroma buhar banyosu, Fin saunası ve buz çeşmesinden oluşan bir suittir. Özel konforun yanında keyif dolu dakikalar geçireceğiniz bu suitte, ister bireysel isterse çiftlere yönelik bakımlar, konularında uzman Vinoterapistler tarafından uygulanmaktadır.

Kapsamlı Pilates Studiosunda, Joseph Pilates tarafından geliştirilmiş zihin ve beden egzersizlerine dayalı yenilikçi bir sisteme davet ediliyorsunuz. Düzenli Pilates derslerine başladıktan kısa bir süre sonra duruşunuzda ve vücut farkındalığındaki gelişimi gözlemleyebilirsiniz.

Profesyonel eğitmenlerden oluşan kadrosu ve donanımlı ekipmanları ile  Fitness Center 350 m2 alanında misafirlerine en yüksek kalitede hizmek vermektedir. Kalp atış hızını ölçen monitor sistemi ile geliştirilmiş olan Procer Cardiovascular antrenman aletleri Fitness gelişiminizi  izlemede etkilidir. Power Plate, tüm vücut vibrasyon sistemi de kullanabileceklerinizin arasındadır. Eğitmenler tarafından yapılan haftalık ve aylık fitness programları hedeflerine ulaşmak isteyen misafirlerin en iyi sonucu almalarına yardımcı olacaktır.