<

HOTEL LİDYA SARDES TERMAL&SPA Logo Amblem

HOTEL LİDYA SARDES TERMAL&SPA

Adres: Yeşilyurt Mah. 904 Sk. No:23 Salihli/Manisa
Tel: 0 236 715 55 55
Faks: 0 236 714 90 00
info@lidyatermalotel.com
www.lidyatermalotel.com

Faustina Termal&SPA, hem termal suyun tıbben kanıtlanmış eşsiz sağlık kaynağını hem de Roma konseptinde tasarlanmış ve dekore edilmiş sanat eserleriyle mistik bir konsepte sahip. Uzakdoğu kültürünü modern yaşamla birleştiren otel, misafirlerinin hayatın yeni bir anlam katıyor. Salihli şehir merkezine 2 km., İzmir’e 80 km., hava limanına 107 km. uzaklıkta bulunuyor.

2400m2 alan üzerine kurulu jakuzili termal havuzlar, aile suitleri, bio saunalar, buhar odaları, kar çeşmeleri, şok duşlar, Türk hamamları, VIP odaları, thalasso terapileri, fizik tedavi ve rehabilitasyon üniteleri, bitki banyosu, yosun ve çamur vücut bakımları, cilt analizi yapılarak uygulanan yüz bakımları ve özel masaj hizmetleri verilmektedir. bunlardan bazıları; otantik Bali ve Thai masajları, foot refloxoloji, Hint baş masajı, anti-selülit masajı, sıcak taş terapisi, İsveç masajı, bölgesel masajlar, derin doku masajı, aroma terapi masajı, çikolata ve bal masajları, geleneksel kese ve köpük masajıdır.

21 m2 genişliğindeki 44 adet standart odalar, modern bir dekorasyona sahip. 49 m2 genişliğindeki connection odalar iki yatak odasından oluşuyor. 28 m2’lik corner odada oturma grubu ve yatak üniteleri bulunuyor. 55 ve 80 m2’lik dairelerde ise her türlü detay mevcut.