<

IC HOTELS RESIDENCE Logo Amblem

IC HOTELS RESIDENCE

Adres: Özlü köyü, Kocaçam Mevkii Kundu ANTALYA/TÜRKİYE
Tel: +90 242 431 28 00
Faks: +90 242 431 2818
Web Adresi: www.ichotels.com.tr
E-mail: sales@ichotels.com.tr
IC HOTELS RESIDENCE; uzak doğu mimarisi, özel tasarlanmış peyzajı ve ayrıcalıklı servis anlayışı ile hizmet veren IC otellerinin özel kategori butik tesisidir. Kundu - Aksu Mevkiinde Antalya şehir merkezine sadece 25 km ve Antalya havaalanına da 15 km uzaklıktaki IC Hotels Residence misafirlerine lüks ve konforu yaşatan özgün ve seçkin bir tatili 44 adet lüks villalardan oluşan 70 dönümlük yeşil bir alanda müşterilerine romantizm ve keyif ile beraber sunmaktadır.
Tesiste; 1000 m² üzerine kurulmuş içinde bir fitness salonu, Türk hamamı, sauna, mutfak, yemek odası, oturma odası, üç yatak odası, bakıcı odası ve 105m² havuz bulunduran 1 adet “Presidential Villa”, iç tasarımını Fendi Casa’nın yapmış olduğu 4 adet “Superior Deluxe Villalar” ise tesisin şüphesiz ki en gözde mekânlarından… Bali Deluxe, Bali, Lake Deluxe ve Lake Villalar ise tesiste hem lüksü hem de en ince detayı yaşamanız için düşünülmüş seçkin villa tipleri…

IC Residence içinde bulunan “SPY-BAG” A la carte restoran eşsiz lezzetler ile misafirlerine dünya mutfaklarından yeni tatlar sunmakta. IC Residence müşterileri aynı zamanda tesisin hemen yanında konumlu olan IC Green Palace otelinde bulunan restoran ve diğer servislerden de ücretsiz olarak konsept dahilinde faydalanabilmektedirler.


Tesisin bir diğer rahatlatıcı ve huzur dolu mekânı ise konsepti İngiliz HOK firması tarafından oluşturulmuş Lilium Spa ve Sağlık Merkezi ve suni göl üzerinde konumlandırılmış Spa Suitler. Proje aşamasından itibaren en ince detaylarla bezenmiş ve kullanılan tüm mobilyaların Uzakdoğu’dan seçildiği bu mekân ruhunuzu arıtmak ve sizi yeniden canlandırmak için müşterilerine eşsiz masaj ve terapilerini sunmakta.
VIP Masaj, Sauna, Hamam ünitelerinden oluşan Lilium SPA aşağıdaki hizmetleri sizlere sunar.

Konsepte dahil hizmetler;
 Türk Hamamı
 Sauna
 Rus Saunası
 Dinlenme odaları

Konsepte dahil olmayan hizmetler;
 VIP Hamam
 VIP Sauna ve Jakuzi
 Masaj odaları Tai – Bali – Shiatsu ve klasik masaj çeşitleri
 Cilt Bakım odaları
 VICHY Shower - Afüzyon Duşu
 HydroBath - Su Altı Masajı
 Bakım Kapsülü
Ayrıca yukarda belirtilen hizmetleri ve daha fazlasını Lilium SPA bünyesinde göl manzaralı SPA Tai ve Bali
Suitelerinde size özel zaman ayrılarak sunulacaktır.

Yüzme Havuzları
Konuklarımızın, güneş ve deniz dışında değişik alternatifler aramasından dolayı havuzlarımız özel olarak tasarlanmıştır. Havuz keyfini doyasıya yaşamak isteyen siz konuklarımız için her villanın kendine ait havuzu, Lake Villaların ortak havuzu ve aynı zamanda 360m2 ana havuz düşünülmüştür.
Toplam 44 Villa:

28 Lake Villa
3 Lake Deluxe Villa
4 Bali Villa
4 Bali Deluxe Villa
4 Superior Deluxe Villa
1 Presidential Villa
Villalarımızın tamamında Minibar, ulusal ve uluslararası ve TV yayını, Müzik Yayını, Direk Telefon Sistemi, Saç Kurutma Makinesi, WC, Banyo, Merkezi sistem veya Split Klima (Soğuk - Sıcak), Emanet kasası mevcut olup bahçe manzaralıdır.


Lake Villa
65m² alan içerisinde iki yatak odası ve bir oturma odasından oluşmaktadır.
Ebeveyn yatak odası bir french bed ve küvetli banyo; çocuk odası ise bir
Twin bed, WC ve duşlu banyodan oluşmaktadır. Bahçe ve havuz manzaralıdır. Villalara ait ortak Lake Villa havuzu mevcuttur. Merkezi klima, TV, halı kaplı yatak odaları ve seramik zeminli salon bulunmaktadır. Balkonlarında masa-sandalye ve havuz çevresinde şezlong ve şemsiye mevcuttur.


Lake Deluxe Villa
130m2 alan içerisinde dört yatak odası, bir oturma odası ve terastan oluşmaktadır. 29m2 den oluşan yatak odalarının ikisi french bed ve küvetli diğerleri twin bed ve duş kabinlidir. Tüm Lake Deluxe Villalar bahçe ve havuz manzaralı olup ikinci katta yer alır. Villalara ait ortak havuzu mevcuttur. Merkezi klima, LCD TV, halı kaplı yatak odaları ve seramik zeminli salon bulunmaktadır. Balkonlarında masa-sandalye ve havuz çevresinde şezlong ve şemsiye mevcuttur.


Bali Villa
300m2 bahçe içerisinde 54m2 yaşam alanı.
İki yatak odası ve orta bölümde üstü açık çardaklı oturma alanı mevcuttur.
Ebeveyn yatak odasında, bir french bed, jakuzili banyo ve duş kabini, çocuk odasında ise twin bed ve küvetli banyo mevcuttur. Yatak odaları zemini mermerdir. Merkezi klima sistemi, yatak odalarında yerel ve uluslararası uydu yayınlı interaktif LCD TV. Bahçesinde 20m2 havuz, bambu masa, sandalye, hamak, şezlong ve şemsiye bulunmaktadır. Her villanın etrafı özel duvarla çevrili ve ayrı girişleri mevcuttur.
Bir adet tek yatak odalı Bali Villa ara kapı ile iki yatak odalı diğer Bali
Villaya bağlantılıdır.


Bali Deluxe Villa
170m2 bahçe içerisinde 105m2 yaşam alanı.
İki yatak odası, bir salon ve teras mevcuttur. 22m2den oluşan Ebeveyn yatak odasında bir french bed, jakuzili banyo ve duş kabini, çocuk odasında ise twin bed ve küvet mevcuttur. Zeminler seramik kaplıdır. 25m2 lik Salonu ve oturma grubu Split Klima, yatak odalarında yerel ve uluslararası uydu yayınlı LCD TV, salonda DVD sinema sistemli LCD TV mevcuttur. Salon içerisinde mini mutfak mevcuttur. Ayrıca 21m2’lik terası ve 35m2 havuzu, hamak, şezlong ve şemsiye bulunmaktadır. Her villanın etrafı özel duvarla çevrili ve ayrı girişleri mevcuttur.


Superior Deluxe Villa
396m2 alan üzerinde kurulu, 202m2 yaşam alanı.
Üç yatak odası, salon ve oturma grubu, açık mutfak ve bar mevcuttur. Ebeveyn yatak odasında french bed, jakuzili ve duş kabinli banyo, diğer yatak odalarında french bed, duşlu banyo ve mevcuttur. Bahçesinde 38m2 havuz, teras, 11m2 hamam, güneşlenme yatağı, şezlong ve şemsiye bulunmaktadır. Split Klima, yatak odalarında yerel ve uluslararası uydu yayınlı LCD TV, salonda interaktif LCD TV ve DVD sinema sistemi mevcuttur. Talep halinde Sony Play Station II video oyun konsolu kurulumu oda da yapılabilmektedir. Yerler parke kaplıdır. Banyo zeminleri yerden ısıtmalı mermer kaplıdır. Superior Deluxe Villa iç dizaynında Fendi CASA aksesuar ve mobilyaları kullanılmıştır.


Presidential Villa
1000m2 bahçe içerisinde, 450m2 yaşam alanı.
Üç yatak odası, duşlu bakıcı odası, 50m2 oturma odası, bağlantılı 39m2 yemek salonu, 60m2 fitness salonu, 16m2 hamam, 6 kişilik sauna ve 16m2 mutfaktan oluşmaktadır. Yatak odalarında French bed, jakuzi ve duş kabinli banyo mevcuttur. Salonda yerel ve uluslararası uydu yayınlı interaktif LCD TV ve DVD sinema sistemi mevcuttur. Split Klima, yatak odaları halı kaplı,
ortak alanlar mermer, salon ve yemek odası parke zemin. Bahçede 105m2 havuzu mevcuttur. Terasta yemek masası, şezlong, şemsiye ve hamak ayrıca havuz başında kamelya ve oturma grubu vardır.