<

KLASSİS GOLF&COUNTRY CLUB Logo Amblem

KLASSİS GOLF&COUNTRY CLUB

Adres: Altıntepe Mevkii Seymen Köyü 34570 Silivri / İstanbul
Tel: 0212 710 13 13
Faks: 0212 710 13 38
golf.operasyon@klassis.com.tr
www.klassis.com.tr

İstanbul’un yanı başındaki, 1700 dönüm arazide kurulu Klassis Golf&Country Club, 1994’ten bu yana, doğa ve golf tutkunu misafirlerine şehrin stresinden uzak, huzurlu bir tatil yaşayabilecekleri bir yaşam alanı sunuyor. İstanbul’un konaklama imkânına sahip tek golf kulübü özelliğindeki tesiste, 18 çukurlu golf sahası, binicilik merkezi, açık ve kapalı restoran, açık ve kapalı havuz, yürüyüş parkuru, piknik alanı, 2 futbol sahası, 9 toplantı salonu ve business center mevcut.

Lavnium SPA Merkezi’nde uygulanan başlıca bakım ve masajlar; Hint baş, refleksoloji, hoffa, aromaterapi, selülit, shiatsu, çarka aura, ritüel, fizyoterapi, ayurveda ve sıcak taş masajları, yüz ve cilt bakımları, thalgo marina aquarelle bakımı, micronize marina elgea bakımı, cold marine bakımı, BHA bakım maskesi, modelling bakım, kırışıklık giderici collagen bakımlar, vücut bakımları, yosun ve çamur özlü terapiler, sırt ve göğüs bakımları, thalgomince, “rasul” terapi, aletli bakımlar; jet duş, starvac, mydren, balneo terapiler uygulanıyor.

Klassis Golf&Country Club, 116 oda kapasiteli. 24 m2 genişliğindeki odalarda, kablosuz internet, Tv, Pay Tv, uydu yayın ve D-Smart yayını, telefon, mini-bar, merkezi klima, küvet, jakuzi (sadece king suit odalarda) saç kurutma makinesi, halı ve parke zemin ve balkon mevcut.