<

KUM DAY SPA Logo Amblem

KUM DAY SPA

Adres: Zekeriyaköy Evleri Vişne 2 Mah. 4. Cad. No.16/A Zekeriyaköy Sarıyer İSTANBUL/TÜRKİYE
Tel: +90 212 202 96 99
Faks: +90 212 202 96 98
Web Adresi: www.kumdayspa.com veya www.ipekcaldemir.com
E-mail: info@kumdayspa.com - info@ipekcaldemir.com
Kum Day Spa’da masaj ağırlıklı doğal terapiler ile misafirlerimizin baştan ayağa rahatlayıp derin dinlenerek, kendi doğal iyileşme gücünü harekete geçirmesi ve stres kaynaklı sıkıntılarından arınması hedeflenir. Bütüncül yaklaşımın benimsendiği merkezimizde uygulanan tüm doğal terapilerle, misafirimizin bir bütün olarak; fiziksel, ruhsal ve duygusal “iyilik hali” amaçlanır. Kum Day Spa çok çeşitli masaj terapilerinin uzman ellerle uygulandığı bir alternatif yaşam merkezidir, aynı zamanda bu terapilerin eğitimi amatörden profesyonellere kadar farklı seviyelerde öğretilir. Dinlenmek, rahatlamak ve arınmak için masajın ve doğal bitkisel özyağların gücünden faydalanılıyor. Masajı doğru ellere yaptırırsanız rahatlama ve bedenin kendini iyileştirme gücü ortaya çıkar. Bedenimiz yerçekimiyle başlayan ve gün içinde stres, trafik, günlük sıkıntılarla mücadele, hızlı yaşam tarzı, ısı farkları, sağlıksız beslenme gibi onlarca sıkıntının üstesinden gelmek için dur durak bilmeden çalışır. Bu esnada zihnimiz yorulur, bedenimiz kasılır, nerden geldiğini bilmediğimiz bir sızı sürekli bedenimizi dolanır. Sağlıklı bir bedende oksijen ihtiyacı olan her hücreye ulaşabilmeli, bu da sağlıklı ve hareketli bir kan akışı ile gerçekleşebilir. Bedenimizdeki kan akışını hareket ederek, doğru nefes alarak, bol su içerek, hafif yiyerek sindirimi rahatlatarak ve masajla hızlandırabiliriz. Kum Day Spa’da temel prensip çeşitli doğal masaj terapileriyle derin dinlenme ve kan akışını hızlandırarak arınma, yenilenme ve iyileşmeye destek olmaktır.
Doğal Beden Terapileri;
LaStone Sıcak Taş Terapisi, Aromaterapi, Çampisaj - Aromatik Hint Baş Masajı, Refleksoloji, Thai Ayak Masajı, Thai Masajı, Kupa Terapi


Doğal Klasik Terapiler;
Spor Masajı, İsveç Masajı, Bölgesel Masajlar


Doğal Cilt Bakımları;
LaStone Cilt Bakımı, Doğal Aromatik Cilt Bakımı

Doğal Beden Bakımları;
Tuz ve Yağ Beden Cilası, Cila ve Masaj, Selülit Masajı

Doğal Özel Terapiler;
Hamile Masajı, Çiftler Masajı, Doğal El ve Ayak Spa Bakımları, Doğal Spa Depilasyonu
1 Thai masajı odası, 1 Genel bakım odası, 1 Çiftler odası ve 1 Cilt Bakımı odası ile Ayak masajları ve bakımlarının yapıldığı bir salonu bulunur. Profesyonel eğitimler için ayrıca bir eğitim salonu da bulunmaktadır.