<

LE MERIDIEN ISTANBUL ETİLER Logo Amblem

LE MERIDIEN ISTANBUL ETİLER

Adres: Cengiz Topel Cad. No: 39 Etiler / Istanbul
Tel: 0212 384 0000
Faks: 0212 384 0100
E-mail: info.istanbul.etiler@lemeridien.com
Web Adresi: www.lemeridienistanbul.com

Istanbul´un lüks semti Etiler´de 34 kat üstünde yükselen Le Méridien Istanbul Etiler, çevresine kalıcı ve üstün bir değer katarak, şehrin saygın imgelerinden biri olmaya aday.Fark yaratan hizmet kalitesi ve çağdaş stil ile dekore edilmiş konaklama odaları ile, Le Méridien Istanbul Etiler Istanbul´un iş hayatına yeni bir bakış açısı getiriyor.

Le Méridien´in özel bir markası olan "Explore SPA" ismi altında Spa ve Fitness faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Avrupa´nın ileri gelen markalarından olan "Explore SPAFitness" ´ın egzotik ortamında kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Keşfetmeniz için özel masaj ve terapiler, buhar odaları, Türk Hamamı, ısıtmalı açık ve kapalı havuzları, özel dinlenme odaları ve fitness salonu sizleri bekliyor. Otelimizin 3. katında 1800 metrekare alana yayılmış geniş alanda bulunan "Explore SPAFitness" sağlıklı ve zinde hissetmenize aynı zamanda günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak.
• Spa terapileri için randevu alınması gerekmektedir
• Otel misafirlerimiz için terapiler dışındaki SPA servisleri ücretsiz olarak sunulmaktadır
• Explore SPAFitness resepsiyonundan sevdikleriniz için hediye sertifikaları satın alabilirsiniz
• Otelde kalan misafirlerimiz fitness katına oda kartları ile giriş yapabilirler
• Fitness bölümü 24 saat açık ve hizmet vermektedir
• Sıkılaşmanıza yardımcı olmak için özel eğitim hocalarımız bulunmaktadır
Rezervasyon icin: 0212 384 0350

KONUK ODASI ÖZELLİKLERİ
Her bir konuk odasında; iPod® bağlantı istasyonu, 42“ LCD düz ekran TV, özel Le Meridien yatağı, 350 büküm Mısır pamuğundan dokunmuş çarşaƒlar, Le Meridien bornozu, yağmur ormanı esintili duş kabini, ayrı banyo küveti, kişisel banyo gereksinimleri, telesekreter özellikli çift hatlı hoparlör telefon, mini bar, özel saklama kasası ve bireysel iklimlendirme kontrolü vardır.