<

LETOONIA GOLF RESORT Logo Amblem

LETOONIA GOLF RESORT

Adres: Ileribası Mevkii 07500 Belek - Antalya/TURKEY
Tel: +90 242 715 14 50
Faks: +90 242 715 14 54
E-mail: letoonia@letoonia.com
Web Adresi: www.letooniaresorts.com


Letoonia Golf Resort, Antalya şehir merkezine 45 km uzaklıkta beş yıldızlı bir tatil merkezidir. Akdeniz’ in muhteşem doğa güzellikleri ve tarihi dokusuyla iç içe olan tatil merkezi, çam ağaçları arasında, kıyı boyunca uzanan 75 hektarlık bir alan üzerine kurulmuştur. Tesisimizde, tüm ailenizle katılabileceğiniz toplu etkinliklerle, golf öğrenmeye yeni başlayanlar için bünyesinde olan driving range ve putting green sahalarında, profesyonel golf öğretmenleri eşliğinde ücretsiz golf dersleri ve pratik imkanları sunulmaktadır. Doğal güzellik ve her yaşa yönelik günlük animasyon programları, Letoonia Golf Resort’da geçireceğiniz bir tatilin hayatınızın tatili olacağını garanti eder.

Uluslararası bir üne sahip ve konuklarına hamam ferahlığının yanı sıra, kapsamlı bir masaj ve güzellik bakımını da sunan Kutlu Spa’yı ziyaret edecek zamanı mutlaka yaratın. Burada sunulan seçenekler, aromaterapi, tıbbi, Ege tarzı, Asya tarzı, Shiatsu, çamur ve su masajlarından ibarettir. Tam donanımlı kuaför salonundan, ya da güzellik bakımından mutlaka yaralanın: el ve ayak bakımı size mükemmel bir görüntü kazandıracaktır. Burada bir adet kapalı yüzme havuzu, sauna ve buhar odası bulunmaktadır ve Letoonia’da tüm gün devam eden etkinliklerden sonra gelen bir rahatlama yoludur.

Otel Odaları
Halı kaplı zemin, yangın alarm sistemi, küvetli banyo, direkt hat telefon, merkezi klima, saç kurutma makinesi, Sat LCD TV, minibar, emanet kasası, çay& kahve seti, yastık menüsü, ücretsiz WIFI, yangın alarm sistemi, balkon ve 3. kişi için yatak olabilen koltuk.
Club Odası
Zemin seramik, duşlu banyo, direkt hat telefon, split klima, saç kurutma makinesi, Sat LCD TV, minibar, emanet kasası, çay & kahve seti, ücretsiz WIFI, yangın alarm sistemi, yastık menüsü, balkon ve 3. kişi için yatak olabilen koltuk.