<

ORUÇOĞLU THERMAL RESORT Logo Amblem

ORUÇOĞLU THERMAL RESORT

Adres: Kütahya Karayolu 14. Km Afyonkarahisar
Tel: 0272 251 50 50 (10PBX)
Faks: 0272 251 50 60
E-mail: info@orucoglu.com.tr
Web: www.orucoglu.com.tr
www.termalinmerkezineseyahat.com

İstanbul, Ankara ve İzmir karayollarının kesişme noktasında yer alan tesis, Afyonkarahisar şehir merkezine 14 km. mesafede konumlanan Oruçoğlu Thermal Resort, 306 oda ve 750 yatak kapasiteli. Açık ve kapalı termal yüzme havuzları, saunalı - jakuzili özel aile banyoları, Türk hamamları, buhar banyoları, masajlar, çamur banyoları, cilt bakımları, bitki ve süt banyoları, fizik tedavi - rehabilitasyon üniteleri, zayıflama üniteleriyle sağlıklı ve farklı bir tatil yaşamak isteyen konuklarına yenilenen yüzüyle hizmet vermeye devam ediyor. Otel, toplantı organizasyonları için de alternatifler sunuyor.
 

Tüm uygulamalarda termal suyun kullanıldığı SPA&Wellness Merkezi’nde cilt bakımları, masajlar, zayıflama programları, çamur bakımları, bitki&süt banyoları, vücut analizleri gibi hizmetlerden faydalanmak mümkün.

330 Oda ( 311 Standart – 9 Suit – 7 Connection, 3 Engelli ), 800 Yatak Kapasitesi

Ev sıcaklığını ve konforunu aratmayacak şekilde dizayn edilen odalarımızda her türlü ihtiyacınızı karşılayacak hizmet ve kaliteyi konuklarına sunan otel, odalara kadar ulaşan termal suyun mucizelerini de yaşatıyor.