<

PALESTRA/ SPA Logo Amblem

PALESTRA/ SPA

Adres: Kayışdağı Cad. No:1/1 Ataşehir 34750 İSTANBUL/TÜRKİYE
Tel: 90 216 570 0050
Faks: 90 216 469 9999
Web Adresi: www.palestra.com.tr
Anadolu Yakası’ nın ilk ve tek uluslarası beş yıldızlı oteli Istanbul Marriott Hotel Asia’ nın içinde 3. Katta yer alan PALESTRA/ SPA yaklaşık 2 yıldır misafirlerine ve üyelerine hizmet vermektedir. PALESTRA / SPA´ da mutlaka denemeniz gerekenler arasında yer alan Palestra “Signature Masajı”, çiftlere özel “Romantic Couple’s Delight”, Sıcak taş masajı, Bali masajı, Thai masajı, Geleneksel Türk Hamamı masajı ve daha bir çok seçenek yer almaktadır. PALESTRA / SPA´ da mutlaka denemeniz gerekenler arasında yer alan Palestra “Signature Masajı”, çiftlere özel “Romantic Couple’s Delight”, Sıcak taş masajı, Bali masajı, Thai masajı, Geleneksel Türk Hamamı masajı ve daha bir çok seçenek yer almaktadır. PalestraSpa´ da deniz tuzu ile yapılan uygulamalar selülit gidermede etkili olduğu gibi aynı zamanda vücuttaki toksin denilen atık maddelerin uzaklaştırılmasını sağlamaktadır. Arındırma ve sıkılaştırma bakımlarında ise %100 doğal olan kahve çekirdekleri kullanılmaktadır. Kahveli vücut peelinginde kahvenin antioksidan etkisinin yanısıra cilt elastikiyetini arttırması ve ölü keratin hücrelerinden arındırması özelliklerinden yararlanılmaktadır.
PalestraSpa´ da en çok tercih edilen sıcak peeling yöntemi olan kahve peelingi, özel Aquaspa yatağının aromalı buharında uygulanmaktadır. Isının da etkisiyle kahveli karışım cildin en alt katmanlarına kadar emilirken cildin en yüksek yararı görmesi sağlar. Aquaspa yatağının eşsiz konforu sayesinde kişi yerinden kalkmadan yağmur duşu almanın keyfini yaşar. Ardından portakal özleri içeren krem ile yapılan masaj kahvenin selülit tedavisindeki etkisini arttırarak cilt dokusunu düzgünleştirir. Ayrıca cilt dostunuz Dermalogica ürünleri ile güzellik, denge ve rahatlık üzerine her türlü duyuya hitap edilecek, cildinizin ve ruhunuzun temizlendiği PalestraSpa vazgeçilmez bir alışkanlığınız haline gelecektir.

Shiatsu, Türk Hamamı Kese ve Köpük Masajı, Dermalogica ile arındırıcı ve nemlendirici bakımlar, Yeniliyeci multivitamin kürleri, Age Smart ile kırışık önleyici bakımlar, Mutlu Gelin Bakımı, Deniz tuzları ile toksin atıcı vücut bakımı, Zencefil ve yeşil killi sıkılaştırıcı bakım, Doğal kahve çekirdekleri ile vücut peelingi, Göğüs sıkılaştırıcı bakım, Bütün bir günün stresinden arınmak için "Palestra Ritüeli",Çiftlere Özel "Romantik Çiftler Lokumu", Kendinizi şımartmak için "Cennet Kokusu", Özel günler öncesi yenileyici "Kendimi Seviyorum", Bahara Özel "Cennet Kapısı" Vücut Bakımı Kürleri
1 adet couple suit, 2 adet tek kişilik masaj odası, 1 adet hdycare yataklı masaj odası, 1 adet aquaspa vücut bakımı odası , 1 adet cilt bakımı kabini, 1 adet unisex ve 1 adet bayanlara özel Türk Hamamı, 2 açık havuz, 2 adet odası, 2 adet buhar odası, 2 adet sauna, 2 adet dinlenme odası mevcuttur.