<

RENEWACLUB RENE DAY SPA Logo Amblem

RENEWACLUB RENE DAY SPA

Adres: Reşat Nuri No: 52 ANKARA/TÜRKİYE
Tel: +90 312 441 0202
Faks: +90 312 439 4951
Web Adresi: www.renewaclub.com
E-mail: info@renewaclub.com
Türkiye’de bir ilk! 20 bin metrekarelik alana kurulu şehrin merkezinde RenewaClub sizi gürültüden koparıp Dikmen Vadisi’nin eşsiz manzarasıyla adeta cennete çağırıyor. Bugüne kadar aynı merkez içerisinde ilk defa bir araya getirilen; en son teknoloji ile donatılmış Spor Merkezi, tam kapsamlı gerçek DaySPA ve Wellness Clinic sayesinde RenewaClub +3 özelliği ile Ankara’lılara kaliteli bir yaşam için tüm imkanları sunuyor.
Otantik SPA (Sauna-Buhar Odası-Hamam)

Hidromasaj Küvet Terapileri (Vücudu Canlandırır, stresten arındırır. Işıkla su terapisinin birleştiği, farklı isteklerinize cevap verecek seçenekler…)

Nar-Yeşil çay-Çikolata-Şarap Terapileri (Sualtı masajının keyfini çıkarırken, detaylı vücut bakımınızı yaptırıp, ışıltılı vücut losyonları ile yaza merhaba diyebilirsiniz…)

Masaj Terapileri (Swedish Masajı, Spor Masajı, Anti-Selülit Masajı, Lenf Drenaj Masajı, Chi Yang Altın Masajı, Sıcak Taş Masajı, Ayak Refleks Masajı, Dört el Sultan Masajı, Extreme Masaj, Kese Sabun Masajı)

Özel Cilt Bakımları (Nemlendirici, Toparlayıcı, Yağlı, Antiaging, Altın bakımları ve Leke Giderici cilt bakımları…)

Yosun/Çamur Vücut Bakımları ( Ölü derilerinizden arınıp, toksin atarak sıkılaşma ve incelme sağlayabilirsiniz…)

Selülit ve Lokal İncelme (Selülit, Basen Çıkıntısı, Popo Düşüklüğü, Bacak içi gevşekliği, Diz üstü ödemleri, Dolaşım Bozukluğu, Mide Gevşekliği, Karın Sarkmaları, Bel Kalınlığı, Kalça Çıkıntısı, Sindirim Bozukluğu, Kollardaki Selülit ve sarkıklıklar, Sırt fazlalıkları gibi bölgesel tüm sıkıntılarınıza çözüm…)

Medikal Estetik Uygulamaları ( Uzman doktorumuzun uygulaması ile; Selülit Mezoteapi, Canlandırmaya Yönelik Yüz Mezoterapi, Titan(Ameliyatsız Cilt Gençleştirme), Lazer Epilasyon, Damar Tedavileri, Leke Tedavileri, Botox, Dolgu…)
- 15 Suit Oda
- Vadi manzaralı Kış Bahçesi
- Jakuzili dinlenme alanı
- Hijyenik soyunma odaları
- Otantik Türk Hamamı
- Sauna/ Buhar odası
- Dinlenme Bölümü
- Tropikal duş
- Bekleme Alanı
- Hoş kokular/loş ortam
- Relexsion müzikler