<

RICHMOND NUA WELLNESS-SPA Logo Amblem

RICHMOND NUA WELLNESS-SPA

Adres: Kumbaz Mevkii Rüstempaşa Mah. Sapanca ADAPAZARI/TÜRKİYE
Tel: +90 264 582 21 00
Faks: +90 264 582 21 09
Web Adresi: www.richmondnua.com
E-mail: richmondnua@richmondnua.comp

Richmond/Nua Wellness – Spa;

Uluslararası SPA Birliği’nce SPA’lar yedi kategoriye ayrılmıştır. Bu ayrıma göre Richmond Nua Wellness Spa Türkiye’nin ilk ve tek destinasyon SPA’sıdır…

Richmond/Nua Wellness - Spa, İstanbul’a 1 saat uzaklıkta, Sapanca Gölü kıyısında doğayla iç içe bir ortamda sizi karşılıyor. Richmond/Nua Wellness – Spa, daha duyarlı ve daha iyi olmayı hedefleyen bir yaşam biçimini sembolize ediyor. Bu benzersiz konsept, dünyanın en seçkin Wellness-Spa uygulamalarını bünyesinde barındırıyor. Nua Wellness Spa, sizi Avrupa, Amerika ve Asya’ya kadar uzanan eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor. Modern ve geleneksel banyolar, bakımlar ve terapiler, zihinsel, ruhsal ve bedensel uyuma kavuşmanızı sağlıyor. Richmond/Nua’nın sadece Wellness & SPA bölümü, 2700 metrekarelik bir alan üzerine kurulu bulunuyor. Richmond/Nua’daki odanız da; modern mimarisi, huzur veren atmosferi, seçkin dekorasyonu ve harika göl manzarasıyla bu özgün konsepti tamamlıyor. Otel bölümünde, 20’si suite toplam 131 oda, ayrıca 450 kişiye kadar hizmet verebilen çok amaçlı toplantı odaları bulunuyor. Oteldeki Restoran ve barlar, Türk ve dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini sunuyor. Açık havuz, nizami ölçülerde ve aydınlatmalı tartan (cushon) tenis kortu, göl kenarında tartan jogging yolu ve göl plajları, oteldeki diğer zenginlikleri oluşturuyor.

Misafirlerimiz Richmond/Nua Wellness & Spa’ya geldiklerinde günlük yaşamın vermiş olduğu iş stresinden, negatif enerjiden, gerginlikten ve yorgunluktan, burada almış oldukları birbirinden farklı hizmetlerle tamamen arınmış ve tazelenmiş olarak ayrılıyor.

Otel konseptimiz gereğince 14 yaş altı çocuk alınmıyor.

Richmond Nua Wellness & Spa dünyanın en seçkin Wellness-Spa uygulamalarını bünyesinde barındırıyor.

Tuzlu sulu hidro masaj havuzu, içerisinde 117 adet su ile masaj yapan jet havuzu, Aqua Cave- Macera Duşu, ısıtılmış su yatakları, bitki banyosu, tuzlu su buhar banyosu, Osman buhar banyosu, Loft sauna, Tepidarium-ısıtılmış seramik yataklı dinlenme odası, Laconium-ısıtılmış seramik yataklı sauna, Ice grotto-buz odası, Relax Room, Salyangoz Duşlar, Fitness, Cilt analizi yapılarak, yüz ve vücut estetik bakımları, özel masaj hizmetleri verilmektedir. Bunlardan bazıları;
Foot Reflexology, Baş Masajı, İlk Dokunuş Hamilelik Masajı, Ayurveda Terapisi (2 el veya 4 el seçenekli), Lomi Lomi Nui, Anti Selülit Masajı, Lenfatik Masaj, Sıcak Taş Terapisi, Yağsız Bali Masajı, Derin Asya Masajı, Geleneksel Bali Masajı, İsveç Masajı, Bölgesel Masaj, Derin Baskı Masajı, Aroma Terapi Masajı, Çikolata Masajı, Chi-Yang Masajı, Nua Signature’dır.

Ayrıca geleneksel Detox günleri ile zihinsel ve bedensel arınma ve Hypoxi programları verilmektedir.

Dünya’nın en yeni, sağlıklı vücut şekillendirme yöntemi olan Hypoxi; vücudunuzdaki kalıcı yağları yakmanızı ve 4 günde 1 bedene kadar incelmenizi sağlayan; 4 çeşit cihaz ve özel kıyafetler kullanılarak uygulanan bir fitness ve vakum terapisidir.

SPA bölümümüzde çalışan tüm personelimiz masaj, estetik bakım, fitness, Hypoxi, yoga/meditasyon konularından bir veya birkaçının yurtiçi ve yurtdışından alınmış sertifikalarına sahiptirler.