<

SUNGATE PORT ROYAL Logo Amblem

SUNGATE PORT ROYAL

Adres: Çifte Çeşmeler Mekii, 1. Beldibi Kemer ANTALYA/TÜRKİYE
Tel: +90 242 824 00 00
Faks: +90 242 824 00 00
E-mail: info@sungatehotels.com
Web Adresi: www.sungatehotels.com

Muhteşem denizin eşsiz doğal güzelliklerle buluştuğu; sakin ve şehrin gürültüsünden arınmış Beldibi’ nin atmosferinde 250.000m2 alana konumlanmış olan Sungate Port Royal, Antalya Havaalanına 45 km (50 dakika), şehir merkezine 25 km (30 dakika) mesafededir.
Standart, De Luxe suits&villa, teras evler ve aile evleri gibi 1000’ in üzerinde oda sayısı ve konaklama seçenekleri; 1 km uzunluğunda kumsalı; 18.000 m2 ye yayılmış kapalı ve açık yüzme havuzları; Antalya’nın en büyük su parkı, a la carte restoranları, ‘Kids Kingdom’ çocuk krallığı, özel marinası, dünyanın en büyük ikinci SPA merkezi, prestijli butikleri ve eğlence merkezleri Sungate’ in neden ayrıcalıklı ve lüks bir tatil anlayışına sahip olduğunun açık kanıtıdır. Konumu itibariyle Sungate Port Royal, Antalya ve Olympos gibi birçok turistik merkeze de yakın olması nedeniyle otel dışında da yaşayacağınız harikulade deneyimlere olanak tanımaktadır.

Bedene değil, ruha dokunuş…
Sungate’de SPA ve Wellness

Unut kalabalığı, trafiği, çok çalışmayı. Sıyrıl. Kurtul şehrin baskısından, yıpratıcılığından, stresten. Sungate’ in büyüleyici ve eşsiz SPA’ sı ile kendini yeniden keşfet.

İşte, birbirinden farklı ritüelleri, Sungate’de ilk kez bir araya getirilen benzersiz uygulamalarıyla 8000 m2’ lik alana kurulu, dünyanın en büyük 2. otel SPA’ sı.
Timeless ritual ile mandalanın ışığı altında mistizmin, uzak doğunun izlerini takip edecek, huzur, sükûnet dolu bir dünyaya gireceksiniz. Zihnini adeta boşaltacaksın.

Daily Rituals’ ın masaj, jakuzi, aromaterapi, su ve bitki tedavisi ile yenilenecek, güzelliğinin ve çekiciliğinin farkına varacaksın.

Couple Ritualsın balayı çiftlerine ve çiftlere özel sunduğu masaj ve aroma terapi uygulamaları ile aşk ve harmoni dünyasına gireceksin.

Signature Rituals’ ın hamam sefası, aroma terapi ve jakuzi tedavisi senin zamanın dışına taşıyacak