<

SUNİS KUMKÖY BEACH RESORT & SPA Logo Amblem

SUNİS KUMKÖY BEACH RESORT & SPA

Adres: Sahil caddesi Kumköy Mevkii No.26 – Ilıca – Manavgat/Antalya
Tel: 0242 756 15 60
Faks: 0242 756 01 11
E-mail: info@kumkoybeachresort.com
Web Adresi: www.sunishotels.com

Güneş hayatdır.
Güneşin her şeyi canlandırdığı gibi, bizde otellerimizle kalbi dolduran ve gönül’ü zenginleştiren bir enerji kaynağı olmak istiyoruz.
İnce kumu, uzun sahili ve sığ denizi ile Akdeniz Kıyılarının meşhur beldesi Side Kumköy Turizm Merkezinde, denize sıfır konumuyla,aynı zamanda Antik Kent Side’ye 4 km uzaklığı ve büyük alışveriş olanağı ile her şeyin ötesinde mükemmeli sunuyor. 5 katlı 2 adet ana bina ve yan yana konumlu 3 katlı göl evleriyle toplam 674 odadan oluşan modern tesisimizin iç mekanlarında misafirlere bir çok oturma ve eğlence olanağı sağlayan Lobby Bar, Cafe Paris, Nargile-Türk Kahve Evi, Resepsiyon, teras alanlı Ana Restaurantı, 5 A la carte Restaurantı, ve bir çok değişik Bar, TV izleme alanı, Sinema, Animasyon, Internet Cafe, Oyun Salonu, Konferans Salonları, Mağazaları, Kuaför, Disko, modern donanımlı Wellness Merkezi ve Jakuzili Kapalı Havuzu ile; ayriyeten deniz tarafı görkemli peyzajın arasında kaydıraklı tatlı su havuzları, büyük havuz ve ayrı bir çocuk havuzu ile de cömertçe siz misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.. Snack Bar, Kumköy Evi ve Mevlana Evi arasından geçen yeşillikler arasındaki kısa yoldan Beach Bar’lı.

SPA & WELLNESS
SPA “Salus Per Aquam” Latince’de, su ile gelen sağlık, sudan gelen sağlık anlamını vermektedir. Latince “Sanitas”, “Sağlık”, “Aqua”, “Su” kelimelerinin birleşimi sudan veya suyla gelen sağlık olarak bilinmektedir. Genel anlamda; sağlığı, zindeliği, estetik ve güzelliği, iyileşmeyi su ve suyun iyileştirici gücüyle kazanma denebilir. Kumköy Beach Resort Hotel & SPA bünyesinde, Fizyoterapi, Akapunktur, Solaryum, Kese, Köpük ve Masajı, Hamam, Sauna, Buhar Banyosu, Masaj ve Vücut Bakım üniteleri ile bireye bedensel ve ruhsal açıdan hizmetler sunulmaktadır. Kumköy Beach Resort Hotel & SPA, yalnızca su ve çamur terapilerini değil sıcak su havuzu, çeşitli masaj terapileri, aroma terapileri, güzellik ve bakım gibi sağlık kür hizmetleri de vermektedir. Kumköy Beach Resort Hotel & SPA bünyesinde suyun kullanımından gelen sağlık, suyun sıcak, soğuk ve farklı biçimlerdeki akıtma, damlama, püskürtme gibi uygulamaları ile kazanılan dinlenme ve ferahlama duygularını hissedeceksiniz.