<

SUZER SUN DREAMS HOTELS & SPA Logo Amblem

SUZER SUN DREAMS HOTELS & SPA

Adres: Çarl Plajı Mevkii Alaçatı–ÇEŞME/İZMİR
Tel: 90-232-716 97 77
Faks: 90-232-716 97 62
E-mail: info@suzersundreams.com
Web Adresi: www.suzersunreams.com

Bizce her tatilin bir hikayesi olmalı. Çocuklar , en renkli hikayelerini bu tatilde kurmalı. Gençler , en neşeli şarkılarını bu tatilde söylemeli. Kadınlar en zarif giysilerini bu tatilde giymeli. En güzel aşklar bu tatilde yaşanmalı…Tazelenmeli. Dostların bir araya geldiği sofralarda kahkahalar ay ışığına karışmalı. Hayat başlı başına bir hikaye olmalı. Evet, her tatilin bir hikayesi olmalı; hikaye Alaçatı’nın Alaçatı hikayenin hakkını vermeli dedik ve sizin için mükemmel bir tatil programı hazırladık. Gelin, konuğumuz olun, sonrası sizin hikayeniz olsun.

Türk hamamının binlerce yıllık su kültürünü çağdaş SPA yormu ile sentezleyen SPA ve Welness Merkezi güncel yaşamın stres ve karmaşasından uzak mükemmel bir ortam sağlıyor. Huzur dolu bir ruh ve sağlıklı bir bedene kavuşabilmek için aradığınız her şeyi burada bulabileceksiniz. Konusunda eğitimli ve deneyimli uzmanlar tarafından verilen SPA hizmetlerinin yanı sıra Termal Havuz’un SPA tedaviye yönelik egzersiz programlarından da yararlanabilirsiniz. Özel SPA hizmetleri: SPA Türk Hamamı , Bakım programları , Sauna , Termal Havuz, Genel Masaj, Aroma Terapi Masajı, Medikal Masaj, Refleksoloji, Thai Masajı, Thai Masajı, Shiatsu Masajı, Volkanik Taş Masajı, Lenf Drenaj Masajı , Hint Baş Masajı , Canlandırıcı Vücut Maskesi

Aile odasından özel suite , Süzer Sun Dreams’de hangi odada kalırsanız kalın benzersiz bir deneyim sizi bekliyor. Elegant mimarisi ile konuklarının her türlü gereksinimlerine cevap verecek şekilde dizayn edilen tüm odalarda , beklentilerinizin çok üzerinde bir konfor bulacaksınız. Tüm odalarda :Uydu Yayını Tv ve Müzik Kanalı – Uluslararası Görüşmelere Açık Telefon – Merkezi Sistem Isıtma ve Klima – Minibar – Fön – Banyolarda Telefon – Elektronik Kasa – Balkon.