<

SWİSS ÔTEL GRAND EFES, İZMİR - AMRİTA SPA & WELLNESS Logo Amblem

SWİSS ÔTEL GRAND EFES, İZMİR - AMRİTA SPA & WELLNESS

Adres: Swissôtel Grand Efes, İzmir Gaziosmanpaşa Bulvarı No:1 35210 ALSANCAK/İZMİR
Tel: 0232 414 0000
Faks: 0232 414 1010
E-mail: amrita.izmir@swissotel.com
WebAdresi:www.swissotel.com/
izmir/www.amritaspa.com

Swissôtel Hotels & Resorts’un yaşam tarzı markası ve ‘Dünyanın Lider Spa’larının Türkiye’deki ilk üyesi Amrita Spa & Wellness 5.500 metrekare üzerine kurulu alanında canlandıran aromaları, uluslararası güzellik ve bakım uygulamaları ve rahatlatıcı tedavileriyle misafirlerini sağlık ve dinginliğin huzurlu ve ferah ortamına davet ediyor.
Her türlü Spa uygulamasının gerçekleştirildiği komplekste 14 bakım odası, çiftler için özel Wellness Suite, hidroterapi odası, rahatlama ve konfor alanları, buhar ve tuz banyosu, özel fitness eğitimleri, geleneksel Türk Hamamı, Sauna, açık ve kapalı yüzme havuzu, Yoga ve Pilates stüdyoları ve tenis kortu sunulan hizmetler arasında.
Asya terapileriyle Batı teknolojilerini birleştiren içsel enerjinizi dengelemeye yönelik tedavi ve güzellik formülleriyle Amrita Spa & Wellness misafirlerini bu eşsiz cennette yenilenmeye çağırıyor.

Açık ve kapalı yüzme havuzu, Jakuzi, Türk Hamamı, sauna, solaryum, rahatlama alanları, Gym, Yoga ve Pilates Stüdyoları, fitness, ağırlık çalışma aletleri, bakım ve masaj odaları, Energia Cafe & Bar . Uygulanan Bakım ve Masajlar: Vücut Bakımları: Amrita Özel Bakımı, Rahatlatıcı Bakım, Cilt temizleme (Exfoliating) Bakımı, Mineralize Bakımı, Stresten Arındırıcı Bakım, Termal Bakım, Yaşlanmayı Önleyici Bakım, Thai Bakımı, Türk Hamamı Bakımı, Oryantal Doğu Bakımı, Besleyici Bakım, Deniz Bakımı, Üzüm Bakımı Yüz Bakımları: Gençleştirici Bakım, Nemlendirici Bakım, Erkeklere Özel Bakım. El ve Ayak Bakımları: Şımartıcı Bakım, Tropik Bakım