<

THE RİTZ-CARLTON, İSTANBUL LAVEDA SPA Logo Amblem

THE RİTZ-CARLTON, İSTANBUL LAVEDA SPA

Adres: Elmadağ Askerocağı Cad. No:9 Şişli
Tel: 0 212 334 43 53
Faks: 0 212 334 43 54
E-mail: rc.istrz.spa@ritzcarlton.com
Web: www.ritzcarlton.com

Konuklara içten özen ve konfor sağlanması anlayışının önemli ve öncelikli görev olarak kabul edildiği Laveda Spa konuklarını konforlu ve huzur dolu atmosferinde ağırlıyor. Laveda Spa kapalı yüzme havuzu, Türk Hamamı, jakuzi, sauna, buhar odası, tam donanımlı Fitness Salonu, 10 adet masaj ve bakım odası, el ve ayak bakım odası ile haftanın her günü 06.30 – 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Ek olarak yaz aylarında Boğaz manzaralı iki jakuzi, iki adet bakım odası, serinleme havuzu ve güneşlenme alanı bulunan açık hava SPA da konuklarını ağırlıyor.

Laveda SPA’da aromaterapinin mucizelerini sunan Aromatherapy Associates yüz ve vücut bakımları ve masaj terapilerinin yanı sıra güzellik dünyasının efsaneleşmiş markası Carita ile uygulanan anti-aging bakımları da sunuluyor. Shiatsu ve Refleksoloji gibi Uzakdoğu terapileri, geleneksel Türk hamamında sunulan ruh, beden ve zihin için arınma kaynağı hamam terapileri ve doğal ürünlerle uygulanan vücut bakımları hizmetleri bulunuyor. Yenilenen Fitness Salonu’nda yeni jenerasyon egzersiz sistemleri de yer alıyor. Laveda SPA’da sunulan masaj terapileri ve bakımlar önceden oluşturulmuş paketler halinde alınabileceği gibi eğitimli terapistlerin istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendireceği kişiselleştirilmiş paketler şeklinde sunuluyor.
 

Oda özellikleri içerisinde duş, her odaya özel müzik sistemi ve İpodlar, yataklar ısıtmalı ve ışık terapili.Her odada aromatk kokular yayan bir oil burner var. Ayrıca iki tane jakuzili ve çift kişilik oda var.