<

TÜRKİZ HOTEL THALASSO CENTRE & MARINA Logo Amblem

TÜRKİZ HOTEL THALASSO CENTRE & MARINA

Adres: Yalı Cad. No: 307980 KEMER/ANTALYA
Tel: 0 242 814 41 00
Faks: 0 242 814 28 33
E-mail: sales@turkiz.com.tr
Web Adresi: www.turkiz.com.tr

Türkiz Hotel Thalasso Centre & Marina 1990 yılında Ahsel Holding tarafından inşaatı tamamlanmış ve hizmete açılmıştır.. Kemer Bölgesinin ilk oteli olması nedeniyle Akdeniz ekolünün temsilcilerinden olmuştur.
Türk Rivierası’nda bulunan Türkiz Hotel Thalasso Centre & Marina Antalya Havalimanı’na 55 km, şehir merkezine ise 45 km uzaklıkta bulunmaktadır. 5 yıldızlı otelimiz, Kemer Türkiz Marina’nın yanında ve Kemer’in de merkezinde yer almaktadır. .
Çevre dokusunu koruyarak yapılanmış otelimizde 2 kral dairesi, 14 suit, 148 superiror oda ile birlikte toplam 164 oda bulunmaktadır..
Misafilerimiz gün boyu fitness centre (step, aerobik), masa tenisi, tenis kortları, açık havuz plaj, hamam ve sauna hizmetlerinden ücretsiz faydalanmaktadır.
Mavi bayraklı plajımız 45 m uzunluğunda olup, teak platform ile doğal kum–çakıl özelliğine sahiptir.
Otelimiz ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemi sertifikalarına sahiptir.

Sağlık Bakanlığı 1 nolu onay sertfikası ile hizmet veren Thalasso Centre 1500 m2 lik bir alana kuruludur. İçerisinde Aquamedic Havuz, Hidromasaj Banyoları, Hamam, Sauna, Yosun Odaları, Şok Duşu, Endermology CelluM6, Pressotherapy, Phlebotone , Masaj odaları (Klasik, Aromatherapy, Bal, Shiatsui) ve Güzellik Merkezi bulunmaktadır.
Türk Hamamında ; kese ve köpük masajı,
Yosun Odalarında; Detox, Anti selulit ve Okyanus tuzlu peeling,
Masaj odalarında ; (Endermology CelluM6, Pressotherapy, Klasik, Aromatherapy, Bal, Bali, Shiatsui, Thai, Beyaz Çikolata, Lomilomi, Aura candle, Stone, Lenf drenaj, Baş, Ayak reflex ve Sıcak Hint yağı masajı) Güzellik Merkezinde Cilt bakımları, Manikür, Pedikür ve Ağda uygulamaları yapılmaktadır.

Tüm odalarımızda minibar, TV, telefon, merkezi klima sistemi, elektronik kasa, balkon, halı ve seramik zemin, küvet, saç kurutma makinesi ve makyaj aynası bulunur.
24 saat oda servisi, yıkama, ütüleme, kuru temizleme hizmetleri de verilmektedir.
7 Connection Oda ve 2 Engelli Odası bulunur.