<

VOGUE HOTEL AVANTGARDE Logo Amblem

VOGUE HOTEL AVANTGARDE

Adres: Göynük – Kemer/Antalya
Tel: 0 242 813 60 00
Faks: 0 242 815 18 75
E-mail: info@voguehotel.net
Web Adresi: www.voguehotel.net

2009 yılında açılıp, lüks ve kalite terimlerini yeniden tanımlayan Vogue Hotel Avantgarde, misafirlerine, eşsiz kumsalı, masmavi denizi ve en üst düzey hizmet anlayışıyla, Ultra Her şey Dahil hizmeti, şımartan SPA deneyimleriyle birlikte sunuyor. Kemer bölgesinin, en büyük SPA Center’larından birine sahip olan Vogue Hotel Avantgarde, 3.500 m2 alana sahip SPA Center’ında, alışılmışın dışında, kişiye özel hizmetleri, farklı konseptlerde misafirlerine sunuyor.

Lokal Masaj, Medical Masaj, Aroma Masaj, Klasik Masaj, Anti-selülit Masaj, Full-vücut Masajı, Thai Masajı, Bali Masajı, Ayurveda, Afrika Masajları, Kral Masajları. Çeşitli yüz maskeleri ve cilt bakım programları. Vücut bakım programları ve anti-selülit programları.

Şık ve elegant şekilde dizayn edilmiş, her biri 42 m2 olan standart odaların tamamı konforu ve kaliteyi bir arada sunuyor. Odaların tamamında, LCD TV, kasa, minibar (her gün yenilenir), balkon, oturma grubu, duş ve küvet bulunmakta olup, misafirlerin kalışları esnasındaki rahatlarını artırmak amacıyla, tüm odalarda, bornoz ve terlik bulunmaktadır.